Cennik - Kancelaria Adwokacka Cezary Porydzaj

Przejdź do treści

Menu główne:Opłaty w sprawach o zapłatę, w których strona dysponuje odpowiednią dokumentacją m.in umową, wekslem, zaakceptowaną fakturą, kształtują się na poziomie stawek minimalnych zawartych w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 28.09.2002 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie. Stawki są podawane w kwocie netto powiększone o podatek VAT (23%).Wynagrodzenie w pozostałych rodzajach spraw, zależy od ich rodzaju i jest indywidualnie ustalane dla każdej sprawy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie połączone ze wstępną analizą sprawy i podstawową poradą prawną.

W przypadku, gdyby nasza kancelaria nie mogła zaoferować pomocy w danej sprawie, spotkanie będzie dla Państwa całkowicie darmowe.


Strona wygrywająca sprawę sądową reprezentowana przez adwokata, ma prawo do zwrotu kosztów jego wynagrodzenia od strony przeciwnej, do wysokości określonej w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu.


W prowadzonych sprawach, zawsze stramy się określić honorarium za prowadzenie sprawy i podejmowane czynności przed ich podjęciem. Prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztu prowadzenia sprawy.


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego